Antalya Sigorta Şirketleri Tamamlayıcı Yabancı Sağlık Trafik Sigortası Fiyatları

Tel:02423341908  GSM:05442362855

  • Anasayfa
  • https://www.facebook.com/1625521327694952

Antalya sigorta

Yabancı Sağlık Sigortası 399 TL'den başlayan fiyat

Antalya Araç Kasko

 Antalya araç kasko

Kasko,karayollarında seyir halinde ya da dururken, araç sürücüsünün isteği ve iradesi dışında başılebilecek pek çok riski telafi etmeye yönelik,isteğe beğlı yaptırılan mal sigortalarından biridir.Başlıca teminatlar çarpma, çarpılma, yanma,çalınma,çalınmaya teşebbüs edilmesi ve devrilmedir. poliçede özel bir made ile aksi belirtilmediği taktirde kasko sadece Türkiye sınırları içinde geçerlidir.

Kasko sigortası sadece araçları değil,sürücü ve yolcuları da korumasına alır. Sürücünün başına gelen bir Trafik kazası sonucu bir insanın hayatını kaybetmesi,yaralanması,ya da kalıcı bir sakatlık oluşması hallerinde de tedavi masrafları  ya da vefat eden kişinin ailesince açılan davalarda yine araç sigortasından faydalanabilir.Yaşanan kazada sürücü kusurlu olsa da alkollü veya kötü niyetli değilse kasko sürücünün ve aracın masraflarını karşılar.Ayrıca Trafik sigortası limitlerini aşan karşı aracın hasarını da,poliçe limitleri dahilinde tazminat öder.Bu yönüyle kasko sizin ve sizinle seyahat eden diğer kişilerin koruma kalkanı niteliğindedir.Kasko poliçelerinden doğru ve tam olarak faydalanabilmek için poliçenin başlangıç ve bitim süresini, içeriğini,teminatları,  bilmek ve pirim ödemelerinin zamanında yapılmış olması önem arzetmektedir.

Kasko poliçesi,pirimin peşin veya taksitle ödenmesi kararlaştırılmış ise ilk taksitin ödenmesi ile başlar ve teminatlar 1 yıllktır.1 Nisan 2013 tarihinden itibaren kasko poliçelerinde araç bedeli yazmaz,araç bedelini belirlemek için hangi kaynağın referans alınacağı yazar.Bunlardan biri de içinde bulunduğunuz ay yayınlanan ''Kasko Değer Listesi''olarak belirlenmiştir.Pirim miktarı da buna ve başka diğer etkenlere göre değişkenlik gösterir.  

Kasko Sigortasından Faydalanmak İçin Neler Yapmak Gerekir ?

Sigortalı ve/veya sigorta ettiren satın aldığı poliçenin genel ve özel şartlarını okuması,haklarını ve yükümlülüklerini bilmesi;Sigorta şirketinden alacağı hizmet ve hasar tazminatını eksiksiz ve zamanında almasını sağlar.

Bunun için Sigorta yaptırırken aracınızda eğer sonradan ilave edilmiş herhangi bir aksesuar varsa poliçede mutlaka belirtilmesi gerekir.Belirtilmeyen ilaveler teminat kapsamı dışında kalır.Bu da hem kasko yaptırıp,hemde fazladan para ödemenize sebep olur.

Hasar durumunda  mümkünse aracın yeri değiştirilmeden olay yeri fotoğrafları çekilmeli, maddi hasarlı kaza tespit tutanağı tutmalı veya resmi kaza zaptı düzenlettirmeli ve hiç sigortalı değilmişcesine kurtarma önlemleri alınmalıdır.

Herhangi bir hasar meydana geldiği anda Sigorta Şirketine 5 iş günü içinde  bildirmek ,15 gün içinde gerekli evrekları toplayarak teslim etmek gerekir.

 

Kasko poliçelerinde dikkat edilmesi gereken konulardan biri de Deprem,Sel ve Halk Hareketleri gibi önemli ağır zararlara sebebiyet verecek teminatların olup olmaması,eğer varsa  bu teminatlarda uygulanan muhafiyet oranları  poliçede yazılılı olarak belirtilmelidir.

Bu teminatlar ödeyeceğiniz poliçe tutarını başlangıçta yükseltmekle beraber hasar gerçekleştiği anda içinizin ve cebinizin rahat etmesini sağlayacak çok önemli hasarların sigorta şirketi tarafından karşılanması demektir. Dolayısıyla poliçenizi yaptırırken karar vermenizi sağlayan etken fiyat değil,Poliçe kapsamındaki Teminatların neler olduğu olmalıdır. 

Kasko Poliçesi İle Birlikte Alabileceğim Ek Hizmetler Nelerdir ? 

Aracınızın kaskosu varsa pek çok şirket tarafından outoking,yol yardımı veya asistans gibi adlarla anılan hizmetlerden de kasko poliçesiyle birlikte yararlanmaya başlarsınız.

Sigortalılar,motor arızası,yakıt bitmesi gibi kasko teminatlarına girmeyen  nedenlerle olsa bile araçlarının yol kenarında hareketsiz kalması durumunda sigortasını yaptırdığı sigorta şirketinin çağrı merkezini arayarak bulundukları yere çekici istenmesi,aracın en yakın tamirhaneye çekilmesi, taksi çağırılması,ambulans gönderilmesi  gibi zengin hizmet paketlerinden yararlanma imkanından fayda- lanmaktadırlar.Bu konular hakkında detaylı bilgiyi Ant kasko cihan Çolakkol sigorta acenteliği yetkilisi size verecektir.   

Antalya Türkiyenin en büyük illerinden ve önemli turizm merkezlerinden biridir. Antalya ilimizde'de sigorta yaptırmak her araç sahibinin isteyebileceği bir tercihidir.Özellikle yaz aylarında artan trafik yoğunluğu ve sıcaklık nedeniyle kasko sigorta Antalya için önemlidir.Antalya'daki araç sahipleri kasko yaptırmak istediği zaman internet üzerinden bir çok sigorta teklifi alabilir.karşılaştırmalı sigorta teklif siteleri sizin için bir seçenektir.Ama Antalya'da kasko yaptırmanın en sağlıklı yolu internetten güvenilir bir sigorta acentesi bulmaktır.Bunun yanında antkasko gibi  sigorta acentelerinin web sitelerinden kasko sigortası hakkında bilgi edinebilir,acente ile telefonda diyalog kurabilirsiniz.Acente sizin iliniz Antalya'da olduğu için,acente yetkilisi ile yüz yüze görüşerek ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun fiyatlı kasko poliçesini bir de acentelerin sağladığı indirimden faydalanarak aracınıza daha uygun pirimle sigorta ettirmeyi tercih edebilirsiniz. Kategori:Sigorta
Etiketler:kasko,kasko sigortası,trafik sigortası,kasko poliçesi,
kasko değer listesi,sigortalı,sigorta ettiren,sigorta şirketi,sigorta Antalya


  

 
Yabancı Sağlık Sigortası

YABANCI SAĞLIK SİGORTASI  399 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Çeviri
Antalya Bina tamamlama sigortası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam66
Toplam Ziyaret300559