Antalya Sigorta Şirketleri Tamamlayıcı Yabancı Sağlık Trafik Sigortası Fiyatları

Tel:02423341908  GSM:05442362855

  • Anasayfa
  • https://www.facebook.com/1625521327694952

Antalya sigorta

Yabancı Sağlık Sigortası 593 TL'den başlayan fiyat

Antalya Deprem sigortası

 

Dask,zorunlu deprem sigortası Bina,Daire ve bina altındaki ticarethanenin Deprem ve Deprem sonucu Meydana gelen yangın,infilak,Tsunami ve yer kaymasının doğrudan neden olacağı maddi zararları teminat limitleri dahilinde karşılayan zorunlu sigortadır.Deprem sigortası fiyatları için hemen teklif alın poliçenizi 6 taksit avantajları ile anında yaptırın.

Binanız tamamen veya kısmi olarak zarar görmüş olsa da teminat altındadır.

Deprem sigortası Antalya ve Türkiyenin diğer illerinde Ev,işyeri Elektrik ve su abonesi alımı ile Gayrimenkul satışı devir işlemlerinde zorunludur.

Deprem sigortası fiyatları Risk bölgeleri ile illere göre değişmekle birlikte,Mesken vaya ticarethanenin metrekaresine,Binanın yapım yılına,toplam kat yüksekliğine ve hasarsızlık yenileme indirimine göre değişiklik göstermektedir.

DASK,Zorunlu Deprem Sigortası Antalya ve Türkiye'nin diğer illerinde bulunan Konutlar ve konut altında bulunan iş yerleri,Dükkanlar,ofisler için yaptırılması zorunlu bir sigorta türüdür.
Zorunlu deprem sigortası ile sahip olduğunuz gayrimenkul olan Konut ile konut altında bulunan Dükkan veya iş yerinizi deprem ve deprem sonrası oluşabilecek maddi zararlara karşı güvence altına alabilirsiniz.

Dask poliçesi'ni Gayrimenkul sahibi yaptırabildiği gibi,Kiracılar,Akrabalar ve diğer kişiler de Tapu sahibi adına sigorta ettiren olarak Deprem sigortası yaptırabilir.

Zorunlu deprem sigortası fiyatları öğrenmek için hemen acentemizi arayınız.Dask poliçenizi yenilemeyi unutmayın !

Yabancı Sağlık Sigortası

YABANCI SAĞLIK SİGORTASI  593 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Çeviri
Antalya Bina tamamlama sigortası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret305805