Antalya Sigorta Şirketleri Tamamlayıcı Yabancı Sağlık Trafik Sigortası Fiyatları

Tel:02423341908  GSM:05442362855

  • Anasayfa
  • https://www.facebook.com/1625521327694952

Antalya sigorta

Yabancı Sağlık Sigortası 593 TL'den başlayan fiyat

Antalya ikamet izni

Antalya ikamet izni


İkamet izni Antalya ve Türkiye'in diğer illerinde yaşamak isteyen yabancılara geçici olarak verilen ve süresi yasalar ile belirlenen ikamet izni tezkeresi'nin diğer adıdır.

Antalya'da yabancı ikamet izni almak isteyen yabancılar öncelikle Göç idaresinin  https://e-ikamet.goc.gov.tr adresinden online giriş yaparak randevu almalı,ikamet izni başvurusunda gerekli istenen belgeler'i hazırlamaları ve Antalya Göç idaresine teslim etmeleri zorunludur.
Antalya, ''ikamet izni'',
 ''yabancı sağlık sigortası''
 yabancılar koruma kanunu gereği İç İşleri Bakanlığı Göç İdaresi tarafından belirlenen şartlara göre yaptırılması zorunludur.
Antalya oturma izni randevu almak isteyen yabancılar https://e-ikamet.goc.gov.tr web sitesine giriş yaparak internet üzerinden kendileri randevu alabilir veya,yabancı danışmanlık firmaları vasıtası ile de ikamet izni randevusu alabilirler.
İkamet izni uzatma;
Antalya ikamet izni uzatma için de aynı şekilde başvuru yapılması gereklidir.


En uygun ve ucuz yabancı sağlık sigortası,Yabancı öğrenci sağlık sigortası poliçesi almak için bizi arayın.

İkamet izni randevu almak için geçerli olan sigorta Poliçe numarası ve Poliçe yenileme numarası bulunan yabancılara özel sağlık sigortası poliçesini Antalya'da 10dk.içinde hızlı ve güvenilir olarak Sigorta Acentemiz'de uzman teknik personelimiz ile sizlere teslim edelim. 
İkamet tezkeresi nedir? 

İkamet tezkeresi Antalya ve Türkiye'nin diğer illerinde oturma izni almak isteyen yabancı uyruklu vatandaşların kendilerine verilen vize süresinden daha uzun süre Türkiye'de ikamet etmek istemeleri  durumunda,geçici olarak yabancılar'a oturma izni hakkı veren belgedir.

Antalya oturum izni randevu,Kısa dönem ikamet izni,Aile ikamet izni,Öğrenci ikamet izni,uzun dönem ikemet izni  başvurusu yapmak isteyen yabancı uyruklu vatandaşlar;yabancı sağlık sigortası poliçesini de diğer belgelerle birlikte Antalya göç idaresine vermek durumundadır.
Oturma izni alma Antalya,Oturma izni randevu alma Antalya ve oturma izni danışmanlık Antalya hizmetleri ve yabancı sağlık sigortası için acentemizi arayınız.
Antalya yabancı sağlık sigortası süresi 1 yıllıktır,uzun dönem ikamet izni için talep halinde 2 yıllk yabancı sağlık sigortası poliçesi düzenleyebiliriz.
İkamet izni,''Antalya yabancı sağlık sigortası'' fiyatları yaşa ve cinsiyete göre (Kadın / Erkek ) olarak farklılık göstermektedir.
Antalya ve Türkiye'nin Diğer illerinde yaptırılan,yabancı sağlık sigortası poliçesinde belirtilen sigortalının hastalık ve/veya kazaya uğraması halinde anlaşmalı sağlık kurumlarında gerçekleşen tedavi ve ilaç harcamalarını,yabancı uyruklu sağlık sigorta poliçesi teminat tablosunda belirtilen kapsamlar ve özel şartlar dahilinde istisnalara tabi olarak karşılar.
En uygun yabancı sağlık sigortası Antalya güncel fiyatları için hemen teklif isteyin,ikamet izni yabancı sağlık sigortası poliçenizi en ucuz fiyata yaptırın.
İkamet izni Antalya ilimizde yabancıların yoğun olarak yaşadığı Alanya, Kaş,Kemer ve manavgat ilçelerimizde Göç İdaresi Çalışma Gurupları 18.12.2015 Tarihinde hizmete başladığı duyurulmuştur. 
Alanya ikamet izni,Gazipaşa İkamet izni almak isteyen yabancılar oturma izni için Alanya İlçe Gurup Başkanlığı'na başvuru yapacaklardır. 
Manavgat ikamet izni,Akseki ikamet izni,Gündoğmuş ikamet izni,İbradı ikamet izni almak isteyen yabancılar oturma izni için Manavgat İlçe Gurup Başkanlığı'na başvuru yapacaklardır.
Kemer ikamet izni,Kumluca ikamet izni,Finike ikamet izni almak isteyen yabancılar oturma izni için Kemer İlçe Gurup başkanlığı'na başvuru yapacaklardır.Kaş ikamet izni,Demre ikamet izni,Elmalı ikamet izni almak isteyen yabancılar oturma izni için Kaş İlçe Gurup Bşkanlığı'na başvuru yapacaklardır.
En ucuz yabancı sağlık sigortası Alanya Demre Döşemealtı Elmalı Finike İbradı Gazipaşa Kaş Kemer Kumluca Kepez konyaaltı Manavgat Muratpaşa ilçeleri başta olmak üzere Antalya ilinde yoğun olarak yaşayan yabancılar oturma izni alma için özel sağlık sigortası poliçesi yaptırması zorunludur.   

İkamet izni Çeşitleri

Kısa dönem ikamet izni

Aile ikamet izni

Öğrenci ikamet izni

Uzun dönem ikamet izni

İnsani ikamet izni

İnsan ticareti mağduru ikamet izni

İkamet izni nasıl alınır ?

Yabancı ikamet izni almak için öncelikle yapılması gereken yabancı uyruklu özel sağlık sigortası yaptırıp e--ikamet sisteminden online olarak randevu almaktır.Oturma izni başvuru için Göç İdaresi web sitesinin E-İkamet bölümünden giriş yaparak randevu almalı,Randevu aldıktan sonra e-ikamet randevu sisteminden Yabancı oturma izni başvuru formu yazdırılarak çıktı olarak alınmalıdır.Gerekli evraklar ile birlikte randevu günü ve saatinde Göç İdaresinde bulunmak gereklidir.Oturma izni için gerekli evraklar ikamet tezkeresi talebine göre değişiklik göstermektedir.
Oturma izni için başvuru yapan yabancı uyruklu vatandaşlar kendilerine gelen doğrulama mesajını saklamaları önemlidir!
Çünkü randevu bilgilerine ulaşmak Başvuru Formu'nu yazdırmak için doğrulama mesajı gereklidir.

Kısa dönem İkemet izni nedir?

Yabancı uyruklu vatandaşların Kendilerine verilen vize süresinden daha fazla Türiye'de kalmak istemeleri durumunda geçici olarak yabancılara oturma izni hakkı veren belgedir.Kısa dönem ikamet izinlerinin büyük çoğunluğunu turistik amaçlarla verilen oturma izinleri oluşturur.1 Yıl süre ile verilen bu izinler,Talep edilmesi halinde ve Göç İdaresinin uygun görmesi durumunda 1 yıl daha uzatılabilmektedir. 
ANTALYA,Akseki İkamet izni,Aksu ikamet izni,Alanya ikamet izni,Demre ikamet izni,Döşemealtı ikamet izni,Elmalı ikamet izni,Finike ikamet izni,Gazipaşa ikamet izni,Gündoğmuş ikamet izni,İbradı ikamet izni,Kaş ikamet izni,Kemer ikamet izni,Kepez ikamet izni,Konyaaltı ikamet izni,Korkuteli ikamet izni,Kumluca ikamet izni,Manavgat ikamet izni,Muratpaşa ikamet izni,Serik ikamet izni,özel sağlık sigortası, Antalya. 

Antalya ikamet izni,Antalya oturma izni
Yabancı Sağlık Sigortası

YABANCI SAĞLIK SİGORTASI  593 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Çeviri
Antalya Bina tamamlama sigortası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret305801