Antalya sigorta yabancı sağlık sigortası şirketleri

Tel:02423341908  GSM:05442362855

  • Anasayfa
  • https://www.facebook.com/1625521327694952

Antalya sigorta

Yabancı sağlık sigortası

ANTALYA YABANCI SAĞLIK SİGORTASI
399 TL'den BAŞLAYAN FİYATLAR           
                                                                                                                                                                      

Antalya Yabancı Sağlık Sigortası

 

Antalya Yabancı Sağlık Sigortası

Yabancı sağlık sigortası nedir?

Yabancı sağlık sigotyası;Antalya ve Türkiye'nin diğer illerinde İkamet, Oturma izni almak isteyen ve ikamet tezkeresi başvurusunda bulunan yabancı uyruklu kişilerin, Kaza ve hastalık durumunda yatarak veya ayakta tedavi giderlerini poliçe teminat limitleri kapsamında karşılamak amacı ile Sigorta şirketleri tarafından üretilen özel sağlık sigortası ürünüdür.

Yabancı sağlık sigortası fiyatları
2023
 yılı için 

 güncel fiyatlarla hemen teklif alın.

Türkiye'de eğitim amaçlı bir kurumda Ön lisans,Lisans,
Yüksek lisans veya Doktora eğitimi gören yada görecek olan yabancılar ikamet izni talep edebilir.

Yabancı öğrenci sağlık sigortası da ikamet izni başvurularında istenecek belgelerden biridir.

YABANCI SAĞLIK SİGORTASI POLİÇELERİ GÖÇ İDARESİNDE GEÇERLİDİR.

Antalya Yabancı sağlık sigortası fiyatları 2023

Oturma izni yabancı sağlık sigortası sorgulama yapın
En uygun ve en ucuz yabancı sağlık sigortası,Yabancı öğrenci sağlık sigortası poliçesi almak için bizi arayın.
İkamet izni randevu almak için geçerli olan Sigorta poliçe numarası ve Poliçe yenileme numarası bulunan yabancılara özel 
sağlık sigortası poliçesini Antalya'da 10 dk.içinde hızlı ve güvenilir olarak Uzman teknik personelimiz ile sizlere teslim edelim.

Ayrıca sağlık sigortası almak isteyenlere sigorta poliçesi ve poliçe numarasını 10 dk. içinde whatsapp'tan gönderiyoruz. Poliçe aslını ise sizlere aynı gün kargo ile gönderiyoruz. 
Poliçeniz 10 Dakikada elinizde!
Antalya ili içinde iseniz Sigorta Acentemiz'de Poliçeniz sizlere 10 dakikada size teslim edilir.
 

Yabancı sağlık sigortası nedir?

Yabancı sağlık sigortası,Antalya ikamet izni,oturma izni veya ikamet tezkeresi almak için,yabancı uyruku kişilerin yaptrıması zorunlu olan bu ürün;sigorta süresi içinde,Poliçede belirtilen sigortalının hastalık ve/veya kazaya uğraması halinde bu ürüne özel anlaşmalı sağlık kurumlarında gerçekleşen tanı tedavi ve ilaç harcamalarını;sigortalının poliçesinde belirtilen Sağlık Sigortası  Genel şartları'na ve Özel Sağlık  Sigortası Yönetmeliği'ne ve bu özel şartlara göre sağlık kurumları uygulama standartlarına uygun olarak,sağlık sigortası Poliçe Teminat tablosunda belirtilen Teminat,limit,ödeme yüzdesi kapsamında istisnalara tabi olarak karşılar.
Yabancı uyruklu sağlık sigortası Bir yıllık yapılır,Talep halinde İki yıllık poliçe düzenleyebiliriz.
Sigorta acentemizde üretilen Yabancı sağlık sigortası poliçe içeriğinde ''İşbu poliçe 10.05.2016 tarih ve 16 sayılı vize ve ikamet izni taleplerinde yaptırılacak sağlık sigortalarına ilişkin Genelgede belirtilen asgari teminat yapısını kapsamaktadır.'' ibaresi bulunmaktadır.

Antalya yabancı danışmanlık hizmetleri
,Antalya oturma izni randevu başvurusu veya ikamet tezkeresi  almak için  yabancılar için genel sağlık sigortası sgk'lı olması veya yabancı özel sağlık sigortası  yaptırması zorunludur. Yabancı Sağlık sigortası Antalya ve Türkiye'nin diğer illerinde de geçerlidir. Yabancı uyruklu sağlık sigortası fiyatları yaşa ve cinsiyete göre(Kadın/Erkek) olarak değişiklik göstermektedir.En ucuz sağlık sigortası teklifini hangi sigorta şirketi veriyor ?
Yabancılar için özel sağlık sigortası fiyatları sigorta şirketlerine, kişinin yaşına ve cinsiyete göre farklılıklar göstermektedir.Antalya da En uygun Yabancı  sağlık sigortası fiyatları burada.  
''Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunu'' ile Yabancı Uyruklu vatandaşlara İkamet İzni almak için Özel Sağlık Sigortası Zorunluluğu getirildi.
Yabancılara özel sağlık sigortası Antalya ve diğer illerde
Antalya oturma izni,Aile ikamet izni ve uzun dönem ikamet izni almak isteyen yabancı uyruklu vatandaşlar,sağlık sigortası bilgilerini de gerekli belgelere eklemek durumunda.
Yabancı sağlık sigortası sorgulama;
Yabancı uyruklu sağlık sigortası fiyatları teklifi almak için hemen arayın. En ucuz yabancı sağlık sigortası  Antalya fiyatları ile özel sağlık sigortası poliçenizi birkaç dakikada yaptırın,Yönetmelik hakkında bilgi almak isteyenler için;
GSM:0 544 236 2855 TEL: 0 242 334 1908

hattında Cihan Çolakkol Sigorta Acenteliği Antalya Adresinde hızlı ve doğru Sigortacılık desteği vermektedir.Yabancılar için ikamet izni için yaptırmaları gereken özel sağlık sigortası  Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye'de hizmet vermekteyiz.Bir çoğumuz sosyal güvenlik kurumlarının bizlere yeterli güvenceyi sağladığını düşünerek özel sağlık sigortasını önemsemeyiz.sağlığımızın hiç bozulmayacağını düşünür ve hastalık durumunda gerekli ödemeyi kendimizin yapabileceğini savunuruz.oysa ki Ülkemizde bana bir şey olmaz diyen binlerce ve milyonlarca insanın kronik rahatsızlığı bulunmaktadır.Özel sağlık sigortası ummadığınız bir anda başınıza gelebilecek sağlık giderlerinden sizi koruyan eşsiz bir güvencedir.Acil durumlarda size ambulans,doktor,ameliyat ve ilaç giderlerinizi kolaylıkla karşılayabilmenize yardımcı olur.size dilediğiniz sağlık kurumu ve doktoru seçme hakkını tanır.Sağlığınız için en iyi yatırım,sağlık sigortası 2023 
yılı güncel fiyatları için acentemizden teklif alın.
ANTALYA,Akseki yabancı sağlık sigortası,Aksu Yabancı sağlık sigortası,Alanya yabancı sağlık sigortası,Demre yabancı sağlık sigortası,Döşemealtı yabancı sağlık sigortası,Elmalı yabancı sağlık sigortası,Finike yabancı sağlık sigortası,Gazipaşa yabancı sağlık sigortası,Gündoğmuş yabancı sağlık sigortası,İbradı yabancı sağlık sigortası,Kaş yabancı sağlık sigortası,Kemer yabancı sağlık sigortası,Kepez yabancı sağlık sigortası,Konyaaltı yabancı sağlık sigortası,Korkuteli yabancı sağlık sigortası,Kumluca yabancı sağlık sigortası,Manavgat yabancı sağlık sigortası,Muratpaşa yabancı sağlık sigortası,Serik yabancı sağlık sigortası,Belek yabancı sağlık sigortası,Göynük yabancı sağlık sigortası,Kadriye yabancı sağlık sigortası,İkamet izni oturma izni özel sağlık sigortası yabancı danışmanlık için hemen arayın.
İkamet izni için gerekli belgeler

ANTALYA,Yabancı sağlık sigortası,Yabancı sağlık sigortası fiyatları,Yabancı sağlık sigortası sorgulama,Yabancı sağlık sigortası nedir,Yabancı sağlık sigortası nasıl yapılır,Yabancı sağlık sigortası hesaplama,Antalya yabancı sağlık sigortası,Antalya sağlık sigortası,Antalya özel sağlık sigortası.
ANTALYA,İkamet izni,Antalya ikamet izni,Antalya oturma izni,Antalya yabancı danışmanlık,Alanya ikamet,izni,Gazipaşa ikamet izni,Manavgat ikamet izni, Kemer ikamet izni,Kaş ikamet izni,Kumluca ikamet izni,Finike ikamet izni,Demre ikamet izni,Akseki ikamet izni,Elmalı ikamet izni,Gündoğmuş ikamet izni,İbradı ikamet izni,Göynük ikamet izni,
ANTALYA,Oturma izni,Antalya oturma izni,Alanya oturma izni,Gazipaşa oturma izni,Manavgat oturma izni,Kemer oturma izni,Kaş oturma izni,Kumluca oturma izni,Finile oturma izni,Demre oturma izni,Akseki oturma izni,Elmalı oturma izni,Gündoğmuş oturma izni,İbradı oturma izni, Göynük ikamet izni,
Foreign Health İnsurance | altaamin alsihiyu al'ajnabiu.Cihan Çolakkol Sigorta Acenteliği

Yıldız Mahallesi Hamidiye Caddesi
Beytur Ap. No:45/C Muratpaşa ANTALYA TÜRKİYE
Tel   :0242 334 1908
Fax  :0242 334 1908
Gsm:0544 236 2855
email   :cihancolakol@hotmail.com

Kategori:Yabancı Sağlık sigortası
Etiketler:Antalya yabancı sağlık sigortası,
Antalya sağlık sigortası
,Antalya ikamet izni,

sağlık sigortası Antalya,Antalya oturma izni,
Yabancı uyruklu sağlık sigortası Antalya,
Yabancılara özel sağlık sigortası Antalya,
Antalya sağlık sigortasi fiyatları,
Antalya ikamet izni uzatma,
1 yıllık sağlık sigortası,2 yıllık sağlık sigortası
Cihan Çolakkol sigorta acenteliği Antalya,
Yabancı sağlık sigortası,
Yabancı sağlık sigortası fiyatları 2023


Kategori:Antalya yabancı sağlık sigortası
Etiketler:Sağlık sigortası,Antalya yabancı sağlık sigortası,Antalya sağlık sigortası,
yabancılar sağlık sigortası,
Antalya yabancı uyruklu sağlık sigortası,

Cihan Çolakkol sigorta acenteliği Antalya,  
Özel sağlık sigortası

Yabancı Sağlık Sigortası

YABANCI SAĞLIK SİGORTASI  399 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Çeviri
Antalya Bina tamamlama sigortası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret277660