Antalya Sigorta Şirketleri Tamamlayıcı Yabancı Sağlık Trafik Sigortası Fiyatları

Tel:02423341908  GSM:05442362855

  • Anasayfa
  • https://www.facebook.com/1625521327694952

Antalya sigorta

Yabancı Sağlık Sigortası 399 TL'den başlayan fiyat

Antalya tamamlayıcı sağlık sigortası

Antalya tamamlayıcı sağlık sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası:Antalya ve Türkiye'nin diğer illerinde sigorta şirketi ile anlaşmalı özel hastaneler ve anlaşmalı özel sağlık kurumlarında Özel şartlar kapsamında ayakta tedavi ve yatarak tedavi teminatlarını kapsayan,SGK tarafından karşılanan muayene,tetkik,tahlil ve ameliyat giderlerinizde oluşan fark ücretlerini  karşılayan özel sağlık sigortasıdır.

Antalya da uygun tamamlayıcı sağlık sigortası poliçeniz anında cebinizde. TSS poliçenizi evinizden,ofisinizden çıkmadan hatta tatilde bile online olarak satın alabilirsiniz.
Anlaşmalı hastane Netvork planını kendiniz seçebilirsiniz.

Antalya da ucuz Tamamlayıcı sağlık sigortası
ile Sigorta şirketinin TSS anlaşmalı sağlık kurumlarında,Özel şartlar kapsamında SGK tarafından karşılanan sağlık giderlerinizde oluşan fark ücretlerini poliçenizi aldığınız Sigorta şirketi karşılasın.(SGK Zorunlu muayene katılım payı hariç)
Antalya tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları için eklif alın.
En uygun tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları ile poliçenizi alın,SGK ile anlaşmalı sağlık kurumlarından fark ücreti ödemeden yararlanın.

Tamamlayıcı sağlık sigortası,Ayakta Tedavi + Yatarak tedavi Teminatlarını kapsamaktadır ancak,Müşterinin talebine göre Doğum teminatı da  TSS poliçesine dahil edilmektedir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası nedir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası,Sosyal Günelik Kurumu ( SGK ) güvencesi olan kişilerin Özel hastanede görecekleri tedavi masrafları farkını karşılayan ve Sigorta şirketleri tarafından üretilen özel sağlık sigortası ürünüdür.

Tamamlayıcı sağlık sigortası süresi ne kadar?

Tamamlayıcı sağlık sigortası süresi 1 yıldır.
Sigorta şirketleri sigortalının sağlık sigortası poliçesini aralıksız olarak 3 yıl boyunca yenilemesi durumunda,tamamlayıcı sağlık sigorta poliçesini ömür boyu yenileme garantisi vermektedir.
Tamamlayıcı sağlık sigortası sigortalılara alternatif Teminat içeren poliçeler  sunmaktadır.
A) Ayakta tedavi teminatı + Yatarak tedavi teminatı
Sigortalının hastalanması durumunda 6 ,8,10 defa ayakta tedavi teminatı özel hastanede muayene olması,tetkik ve tahlil ücretleri farkını karşılar,
Hem de sigortalının tedavi için hastanede yattığı tedavi masrafları ile ameliyat ve tetkik ücretleri SGK farkını karşılar.
 
B) Yatarak tedavi teminatı
Sigortalının hastalanması durumunda özel hastanede yatarak tedavi giderleri ile ameliyat ve tetkik ücretleri SKG farkını karşılar.

Antalya tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları kişinin yaşına göre ve seçilen alternatif teminat planı içeren paketlere göre değişiklik göstermektedir.

Antalya tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi hakkında bilgi almak ve  teklifi almak için acentemizi arayınız.


Tamamlayıcı sağlık sigortası ücreti ne kadar?

Tamamlayıcı sağlık sigortası ücreti sigorta şirketlerine göre farklılıklar göstermekle birlikte,sadece ''yatarak tedavi planı'' veya 
''Ayakta tedavi + yatarak tedavi'' Planına ve kişinin yaşına göre sigorta ücretleri farklılıklar göstermektedir.
Tamamlayıcı sağlık sigortası ile poliçenizi yaptırdığınız sigorta şirketinin Anlaşmalı özel hastanelerinde  tedavi olunması halinde ödenecek tek ücret Devlete ödenmekle zorunlu olunan SGK katılım payıdır.

Tamamlayıcı sağlık sigortası neleri kapsamaz?

Tamamlayıcı sağlık sigortası SGK'nın Karşılamadığı hiç bir masrafı poliçe kapsamına dahil etmez.

Tamamlayıcı sağlık sigortası nerelerde geçerlidir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası Poliçesini aldığınız Sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu özel hastanelerde geçerlidir.
Kategori:Sağlık Sigortası
Etiketler:Antalya,Sağlık sigortası,Tamamlayıcı sağlık sigortası,Antalya tamamlayıcı sağlık sigortası, En uygun tamamlayıcı sağlık sigortası,En ucuz tamamlayıcı sağlık sigortası,Bebek özel sağlık sigortası, Tamamlayıcı sağlık sigortası aile paketleri,Tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları

Yabancı Sağlık Sigortası

YABANCI SAĞLIK SİGORTASI  399 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Çeviri
Antalya Bina tamamlama sigortası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam63
Toplam Ziyaret300556