Antalya Sigorta Şirketleri Tamamlayıcı Yabancı Sağlık Trafik Sigortası Fiyatları

Tel:02423341908  GSM:05442362855

  • Anasayfa
  • https://www.facebook.com/1625521327694952

Antalya sigorta

Yabancı Sağlık Sigortası 399 TL'den başlayan fiyat

Yabancı öğrenci sağlık sigortası

Yabancı öğrenci sağlık sigortası
Yabancı oğrenci sağlık sigortası fiyatları 2024

Yabancı öğrenci sağlık sigortası Antalya ve Türkiye'nin diğer illerinde oturma izni almak isteyen yabancı uyruklu öğenci'lerin ikamet izni başvurularında Göç idaresi tarafından istenecek belgelerden biridir.

Yabancı öğrenci ikamet izni başvurusu için talep edilen yabancı sağlık sigortası  Kısa dönem ikamet izni için 1 yıllık,Uzun dönem ikamet izni için 2 yıllık özel sağlık sigortası poliçeleri Sigorta acentemizde üretilmektedir.

Türkiye'de eğitim amaçlı kurumlarda Ön Lisans,Lisans,Yüksek Lisans ve Doktora eğitimi gören yada görcek olan yabancılar ikamet izni talep edebilir.
Sigorta acentemizde üretilen Yabancı sağlık sigortası poliçe içeriğinde Göç İdaresi tarafından talep edilen;''İş bu poliçe 10.05.2016 tarih ve 16 sayılı vize ve 
ikamet izni taleplerinde yaptırılacak sağlık sigortalarına ilişkin Genelge'de belirtilen asgari teminat yapısını kapsamktadır'' ibaresi  bulunmaktadır.

Oturma izni yabancı sağlık sigortası nereden alınır?

En uygun
ve ucuz yabancı öğrenci sağlık sigortası,Yabancı sağlık sigortası almak için bizi arayın.

Poliçeniz 10 Dakikada Elinizde !


İkamet izni randevu
almak için geçerli olan Sigorta poliçe numarası ve poliçe yenileme numarası bulunan yabancılara özel sağlık sigortası poliçesini Antalya'da 10 dk içinde hızlı ve güvenilir olarak uzman teknik personelimiz ile Sigorta acentemizde sizlere teslim edelim.
Ayrıca Türkiye'nin diğer illerinden sağlık sigortası almak isteyenlere ise Sigorta poliçesi ve Poliçe numarasını 10 Dk.içinde Whatsapp'tan gönderiyoruz.Poliçe aslını aynı gü Aras kargo ile adresinize gönderiyoruz.

Türkiye'nin Her Yerine KARGO ÜCRETSİZ
 

Yabancı öğrenci sağlık sigortası,Antalya,Alanya,Isparta,Burdur,
Afyon,
Denizli,Aydın,İzmir,Konya,Kütahya,Eskişehir,Bursa,Ankara,Muğla,İstanbul

 


Kategori:Sigorta
Etiketler :Yabancı öğrenci sağlık sigortası,Yabancı öğrenci,Yabancı sağlık sigortası,Yabancı öğrenci ikamet izni sigortası

Yabancı Sağlık Sigortası

YABANCI SAĞLIK SİGORTASI  399 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Çeviri
Antalya Bina tamamlama sigortası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam61
Toplam Ziyaret300554