Antalya Sigorta Şirketleri Tamamlayıcı Yabancı Sağlık Trafik Sigortası Fiyatları

Tel:02423341908  GSM:05442362855

  • Anasayfa
  • https://www.facebook.com/1625521327694952

Antalya sigorta

Yabancı Sağlık Sigortası 399 TL'den başlayan fiyat

İstanbul Yabancı Sağlık Sigortası

İstanbul yabancı sağlık sigortası

 İstanbul en ucuz yabancı sağlık sigortası fiyatları için hemen teklif alın.
İstanbul ikamet izni-oturma izni özel sağlık sigortası poliçenizi en uygun fiyata yaptırın.
Yabancı sağlık sigortası İstanbul ikamet izni randevu başvurusu yapmadan önce yaptırılmalıdır,Çünkü Kısa dönem veya Uzun dönem E-İkamet randevu girişi yaptığınızda Sigorta şirketi bilgisi ve Özel sağlık sigorta poliçe no bilgisinin girilmesi zorunludur.
İstanbul oturma izni Yabancı sağlık sigortası kısa dönem ikamet izni için bir yıllık Uzun dönem ikamet izni için 2 yıllık olmak üzere,özel sağlık sigortası poliçeleri acentemizde üretilmektedir.
Sigorta acentemizde üretilen yabancı sağlık sigortası poliçe içeriğinde ''İşbu poliçe 10.05.2016 Tarih ve 2016 sayılı vize ve ikamet izni taleplerinde yaptırılacak sağlık sigortalarına ilişkin Genelge'de belirtilen asgari teminat yapısını kapsamaktadır.''ibaresi bulunmaktadır.
''Yabancılar ve Uluslararası koruma kanunu'' ile yabancı uyruklu vatandaşlara İkamet izni almak için Özel sağlık sigortası yaptırma zorunluluğu getirildi.
Yabancı sağlık sigortası İstanbul izmir Ankara Antalya ve Türkiyenin diğer illerinde ikamet izni,Oturma izni almak isteyen yabancıların yaprırması zorunlu olan özel sağlık sigortasıdır. 
İstanbul ikamet izni veya Oturma izni ikamet tezkeresi almak için,Yabancı uyruklu kişilerin yaptırması zorunlu olan bu ürün;Sigorta süresi içinde poliçe'de belirtilen sigortalının hastalık ve/veya kazaya uğraması halinde bu ürüne özel anlaşmalı sağlık kurumlarında gerçekleşen Tanı Tedavi ve İlaç harcamalarını,sigortalının poliçesinde belirtilen Sağlık Sigortası Genel Şartlarına ,Özel Sağlık Sigortası Yönetmeliği'ne ve bu özel şartlara göre sağlık kurumları uygulama standartlarına uygun olarak,Özel sağlık sigortası Poliçe Teminat tablosunda  belirtilen Teminat,limit,ödeme yüzdesi kapsamında istisnalara tabi olarak karşılar.
İstanbul ikamet izni en uygun yabancı sağlık sigortası güncel fiyatları için hemen teklif alın hem zamandan kazanın hem paradan tasarruf edin.
Yabancı sağlık sigortası fiyatları
     

Yabancı Sağlık Sigortası

YABANCI SAĞLIK SİGORTASI  399 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Çeviri
Antalya Bina tamamlama sigortası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam63
Toplam Ziyaret300556