Antalya Sigorta Şirketleri Tamamlayıcı Yabancı Sağlık Trafik Sigortası Fiyatları

Tel:02423341908  GSM:05442362855

 • Anasayfa
 • https://www.facebook.com/1625521327694952

Antalya sigorta

Yabancı Sağlık Sigortası 399 TL'den başlayan fiyat

Antalya Trafik Sigortası

 

Antalya trafik sigortası

          Trafik sigortası Antalya ve Türkiye'nin diğer illerinde Motorlu araç              sahiplerinin yaptırması zorunlu trafik sigortası'dır.

         Antalya da uygun trafik sigortası hasarsızlık indirim kademesi                 yüksek olan özel oto ve kamyonet sahiplerine özel,ucuz trafik                     sigortası fiyatları için hemen teklif al.                                                            

 • Zorunlu Trafik sigortası bütün motorlu araçlar için geçerli bulunmaktadır.Araç sahipleri Sıfır araç,ikinci el araç zorunlu trafik sigortasını yaptırmak ve her yıl yenilemek zorundadır.

 • Antalya trafik sigortası  fiyatları 2024  için hemen acentemizden teklif alın hem paradan hem de zamandan tasarruf edin.Sigorta fiyatları,Trafik sigortası fiyatları sigorta şirketlerine göre farklılık göstermektedir.

 • Zorunlu Trafik Sigortası teminat limitleri Hazine Müsteşarlığınca belirlenir.Sigorta Şirketleri,Trafik sigortası hesaplaması'nı kendi istatistiklerini baz alarak yaparlar. Trafik sigortası ücretleri Bu sebepten dolayı farklılık gösterir. Bir sigorta Şirketi Bazı marka ve model araçlarda daha ucuz trafik sigortası teklifi verirken,Bazı marka ve model araçlarda daha pahalı teklif verebilir.Bu Nedenle Ucuz şirket veya pahalı şirket yoktur;Ucuz poliçe veya pahalı poliçe vardır.

 • Trafik sigortasında Teminatlar ve limitler tüm sigorta şirketlerinde aynıdır. Sadece fiyat ve ödeme koşulları (taksit sayısı) şirketler bazında değişiklik gösterir.

 • Araç trafik sigortası,sadece üçüncü şahıslara verilen Bedeni ve Maddi zararları karşılar.Trafik sigortası kişinin kendi hasar ve masraflarını değil,karşı tarafın hasar ve masraflarını karşılar.Araç sahibinin aracına tam koruma sağlayabilmesi için kasko sigortası yaptırması gerekir.

 • Zorunlu trafik sigortasına halk arasında Trafik sigortası veya Trafik kaza sigortası'da denilmektedir.

 • Trafik poliçenizi,poliçe vadesinde yenilemenizi öneririz.Trafik poliçesi vadesinden sonra yaptırılırsa, poliçe bitiş tarihinden her 30 gün için %5 zamlı sürpirim uygulanır.Ayrıca herhangi bir trafik kontrolünde;trafik sigortanız olmadığı için aracınız bağlanabilir, trafik cezası alırsınız.Ancak herhangi bir kazaya karştığınız durumlarda;Trafik sigorta poliçeniz olmadığı için 3.Şahıslara vereceğiniz zararları cebinizden karşılamanın maliyetinin yanında, bu cezalar çok küçük kalabilir. 

 • En uygun trafik sigortası fiyatları için Ruhsat fotosı ve araç sahibinin doğum tarihini Gün/Ay/yıl yazarak whatsap'tan gönderin anında teklif alın.

 • Trafik sigortası

 • Ekstra trafik sigortası (İMM Limiti artırılabilir)

 • Asistanlı Trafik sigortası ( Arıza halinde çekici hizmeti +  Kaza halinde çekici hizmeti

Citroen ami trafik sigortası

Clio trafik sigortası

Trafik sigortası doğa

Doblo trafik sigortası fiyatları 2024

Fiorino trafik sigortası fiyatları 2024

 

TRAFİK SİGORTASI FİYATLARI,İllere göre,araç cinsi,kullanım şekli ve sigorta şirketlerine göre farklılık göstermektedir.

Trafik sigortası Antalya fiyatları ne kadar diyorsanız, Sigorta acentemizden teklifi isteyiniz.

                                                           


SIK SORULAN SORULAR

Trafik sigortası ne kadar?

Trafik sigortası fiyatları Sigorta şirketine göre farklılık göstermekle birlikte,Aracın cinsi ve Araç sahibinin hasarsızlık kademesine göre de farklılıklar göstermektedir.
Teklif isteyin karşılaştırın,en uygun trafik sigortasını satın alın.

Trafik sigortası nerede yapılır?

Sigorta acenteleri,banka şubeleri ve internetten trafik sigortası yaptırılabilir.Trafik sigortası ücretleri kişinin hasarsızlık indirimine ve aracın cinsine göre faklılık gösterebilir.Online sigorta teklifi almak için hemen arayın.

Trafik sigortası yaptırılmazsa ne olur?

Zorunlu trafik sigortası  geç yaptırılırsa ne olur?

Zorunlu trafik sigortası poliçesi,yaptırılmazsa veya yenileme süresi dolduğu halde yenilenmezse gecikme cezası uygulanır.
Sigortasız araçlar için farklı yaptırım uygulamaları işleme alınabilmekte olup genel olarak,sigortalı Araç sahibi ya para cezasına çarptırılır ya da araç tarfikten men edilir.
Sigortasız aracın herhangi bir kazaya karışması ve sigortasız aracı kullanan işletenin kusurlu olması durumunda,karşı aracın maddi hasarı ve karşı araçta bulunan kişilerin tedavi masraflarını da sigortası olmayan aracın sahibi ödemek zorunda kalır.

Trafik sigortası fiyatları ne kadar?

Traik sigortası fiyatı teklifi almak için hemen arayın sigorta tekliflerini karşılaştırın ve tsafik sigortanızı en uygun fiyata yaptırın.

Kategori:Sigorta
Etiketler:Zorunlu trafik sigortası,Trafik sigortası,
Sigorta şirketleri,Trafik sigortası hesaplama,kasko sigortası,
Trafik sigorta poliçesi,Ucuz poliçe,Trafik poliçesi,
Trafik sigortası ne kadar,Antalya trafik sigortası fiyatları,
Trafik sigorta fiyatları Antalya,Antalya araç sigorta fiyatları,


Antalya sigorta

Antalya Trafik sigortası
Yabancı Sağlık Sigortası

YABANCI SAĞLIK SİGORTASI  399 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Çeviri
Antalya Bina tamamlama sigortası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam63
Toplam Ziyaret300556