Antalya Sigorta şirketleri ikamet (Oturma) izni yabancı sağlık sigortası 

Cihan Çolakkol Sigorta

Tel:02423341908  GSM:05442362855

Antalya yabancı sağlık sigortası 135 TL'den Başlayan Fiyatlar

Antalya Sağlık Sigortası

  • Anasayfa
  • https://www.facebook.com/1625521327694952

Antalya Sağlık Sigortası

Antalya sağlık sigortası fiyatları

Antalya sağlık sigortası,Özel sağlık sigortası,Yabancı sağlık sigortası,Tamamlayıcı sağlık sigortası ve Yurt dışı seyahat sağlık sigortası;Sigorta şirketleri tarfından teminat verilen ve üretilen Sağlık sigortası ürünüdür.
Sağlık sigortası genel şartları ve poliçe kapsamındaki özel şartlarına göre; Sigortalının anlaşmalı özel hastaneler ve sağlık kurumlarındaki tedavi giderlerinin Sigorta şirketleri tarafından karşılandığı  özel sağlık sigortası ürünleridir.
Antalya sağlık sigortası yaptırma oranı en yüksek olan illerinden biridir.


Özel Sağlık sigortası nedir?
Özel sağlık sigortası
Poliçe sahibi sigortalıların; herhangi bir hastalık sonucunda Poliçe süresi içerisinde yapmış oldukları sağlık harcamalarını (Doktor muayenesi,İlaç, Görüntüleme,tahliller,ameliyat masrafları vb.poliçe içerisinde belirtilen limitler ve kullanım şartları dahilinde teminat altına alan  bir sigortadır.Ülkemizde ve Antalya da özel hastane ve polikliniklerin sunduğu avantajlar sağlık sigortası yaptırma eğilimini artırmıştır.

Özel sağlık sigortası fiyatları,Özel sağlık sigortası pirimleri;   sağlık sigortası yaptıracak kişinin yaşına, cinsiyetine,özel sağlık sigortası teminat paketlerine ve Sigorta şirketleri'ne göre değişiklik göstermektedir.


Antalya yabancı sağlık sigortası;Oturma izni,İkamet tezkeresi almak isteyen yabancı uyruklu vatandaşlar tarafın yaptırılması  zorunlu bir özel sağlık sigortasıdır.
Antalya'dan yurt dışına gitmek isteyen Türk vatandaşları yurt dışı seyayat sağlık sigortası yaptırması zorunlu bir seyahat sigortası türüdür.
Tamamlayıcı sağlık sigortası SGK güvencesi olan kişilerin isteğe bağlı olarak yaptırdığı bir özel sağlık sigortasıdır. Sigortalının özel hastanedeki tedavi giderlerinin farkını karşılamaktadır.

Antalya tamamlayıcı sağlık sigortası

Antalya tamamlayıcı sağlık sigortası isteğe bağlı olup, yabancı sağlık sigortası ve yurt dışı seyahat sağlık sigortası ise zorunludur.Sağlık sigortası her halükarda herhangi bir hastalık durumunda sigortalının tedavi giderlerini karşılayan ve güvence altına alan bir sigorta türüdür.
Tamamlayıcı sağlık sigortası Antalya ve Türkiye'nin diğer illerinde özel (Hastane vb) sağlık kurumlarında Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı kurum,branş ve doktorlar tarafından sunulan Genel Sağlık Sigortası kapsamına alınan sağlık hizmetleri için;sigortalıların ödediği fark ücretlerini özel sağlık sigortası poliçesi Genel ve özel şartları kapsamında karşılayan sağlık sigortası ürünüdür.  


Özel sağlık sigortası pirimleri neye göre belirlenir?

Sağlık sigortası pirimleri sigorta şirketlerine ve poliçe çeşitlerine göre farklılık göstermekle birlikte (Yatarak tedavi teminatı,yatarak + ayakta tedavi teminatı) gibi sigortalı adayının yaş,cinsiyet,sağlık geçmişi gibi kriterler sağlık sigortası poliçe pirimini etkileyen en önemli unsurlardır.Herhangi bir sağlık güvencesi olsun yada olmasın 18'den 65 yaşına kadar gerekli şartlara sahip herkes özel sağlık sigortası yaptırabilir.18 yaşından küçük çocuklar ise yanlarında bir ebeveyn ile birlikte sağlık sigortası poliçe kapsamı içerisine dahil edilir.

Özel sağlık sigortası yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz ?

Özel sağlık sigortası ile ilgili sigorta sektöründe sigorta şirketlerinin geliştirdiği alternanif sağlık sigortası ürünlerinde,teminat limitleri ve pirimleri farklı olan bir çok poliçe çeşidi bulunuyor.Sağlık sigortası pirimi'ni doğrudan etkileyen teminat limitleri  ve sigortalı  katılım payı oranları,anlaşmalı hastane kısıtlamaları gibi bir çok özel maddeyi içeriyor.Bu nedenle poliçenizi yaptırmadan önce ne tür sağlık sigortasına ihtiyacınız olduğunu belirleyip ihtiyacınıza göre en uygun sağlık sigortası'nı belirleyip buna göre araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

Genel Sağlık Sigortası

Genel sağlık sigortası Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yasalar gereği SGK kapsamında zorunlu olarak girdiği bir sigorta türüdür.
ANTALYA,Sağlık sigortası,Antalya sağlık sigortası,Antalya özel sağlık sigortası.

Antalya Sağlık sigortası sorgulama,

Antalya sağlık sigortası fiyatları için GSM:0 544 236 2855Tel:0 242 334 1908 hattından sağlık sigortası teklifi alabilir,Yabancı uyruklu sağlık sigortası poliçesi satın alabilirsiniz. 

      


                     
Kategori:
Sağlık sigortası                
Etiketler:Sağlık sigortası,Antalya sigorta,Antalya sağlık sigortası,
Sağlık sigortası,Yabancı uyruklu sağlık sigortası, Yabancı sağlık sigortası antalya,yabancı Sağlık sigortası fiyatları Antalya,Sağlık sigortası fiyatları AntalyaAntalya sağlık sigortası
Yabancılar için Sağlık Sigortası fiyatları 2020
135 ₺'den 
Başlayan Fiyatlarla
POLİÇELER GÖÇ İDARESİNDE GEÇERLİDİR
Antalya Bina tamamlama sigortası
Destek hattı
Çeviri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret163999
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.68927.7200
Euro9.03139.0675