Antalya Sigorta Şirketleri Tamamlayıcı Yabancı Sağlık Trafik Sigortası Fiyatları

Tel:02423341908  GSM:05442362855

  • Anasayfa
  • https://www.facebook.com/1625521327694952

Antalya sigorta

Yabancı Sağlık Sigortası 593 TL'den başlayan fiyat

Antalya araç kasko

Antalya araç kasko

Kasko sigortası,sigortalı aracın gerek dururken gerekse hareket halinde iken sigortalının veya aracı kullananın iradesi dışında araca ani ve harici etkiler neticesinde sabit veya hareketli bir cismin çarpması veya aracın böyle bir cisme çarpması,devrilmesi,düşmesi, yuvarlanması,yanması, çalınması, çalınmaya   teşebbüs edilmesi,üçüncü kişilerin kötü niyet ve muziplikle yaptıkları hareketler sonucu oluşabilecek zararları güvence altına alır.
Aracınıza kasko sigortası yaptırarak önemli birikimleriniz ve bazen kredi çekerek aldığınız aracınızda oluşabilecek riskleri sigorta şirketine devredersiniz.Aracınızın en çok karşılaşabileceği riskler trafik kazaları'dır.Alınan bir çok önleme rağmen her yıl ülkemizde binlerce trafik kazası olmaktadır ve zaman zaman kazaya karışan bazı araçların trafik sigortası dahi bulunmamaktadır.Bu koşullarda araçlarda oluşan maddi zarardan dolayı araç kasko sigortasının neden çok önemli olduğunu bize göstermektedir.Genellikle büyük kazalardaki hasar değeri, ortalama bir aracın kasko pirimi'nden çok yüksektir.   

Kasko Sigortası ile Hangi Riskleri kapsam altına alabilirsiniz?


Araç kasko sigortası
yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınız olan doğru teminatların seçilmesidir.Kasko sigortası çarpma, çarpılma,çalınma ve yanma ana teminatlarını içerir.Diğer pek çok riskinizide sigorta şirketleri'nin sunduğu aşağıda detayları yazılı ''ek teminatlar'' ile günence altına alabilirsiniz. 

Anahtar teslim teminatı(sıfır araçlar için) ilk yıl verilen teminat,
Terör teminatı,
Sel /su baskını teminatı,
Deprem/Yanardağ teminatı,
Alevsiz yangın teminatı,
Cam hasarları teminatı,
Çekme/Çekilme teminatı,
Ses cihazları teminatı,
Değer koruma teminatı,
Kıymet kazanma teminatı
İhtiyari Mali Mesuliyet teminatı,
Ferdi kaza teminatı,
Hukuksal koruma teminatı,
Merkezi kilit sistemi teminatı,
Mini onarım teminatı,
Hasarsızlık koruma teminatı ve
Asistans hizmetler teminatı.


Muhafiyetli Kasko Nedir?   

Sigorta sektöründeki rekabet,ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak kasko paketi arayan bilinçli tüketiciler,sigorta şirketlerine daha fazla alternatif ürün geliştirmeye yönlendirmektedir.Araçların marka,modeli,kullanım şekli ve her bütçeye uygun olarak geliştirilen ürünlerden biri de muhafiyetli  kasko'dur. Genellikle bütçesini aştığı için kasko yaptırmaktan vazgeçme  aşamasında olam tüketiciler, ihtiyaçlarını muhafiyetli kasko  ile  karşılayabilmektedir.
Muhafiyetli kasko, tüketicilere %40'varan indirimler sağlayan alternatif bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.yerine göre oldukça cazip bir seçenek olan bu alternatif poliçeye ,aracın hasar alması durumunda poliçede belirtilen teminatlarda yapılacak olan ödeme miktarında kesinti yapılması  şartı getiriliyor.(örneğin:Her bir sel /su hasarında %10 sigortalının uhdesinde %90 Sigorta şirketinde kalacak şekilde uygulanacaktır. Kasko
Kasko sigortası ürünleri 01.04.2013 tarihinde yürürlüğe giren kasko sigortası genel şartları'nda Dar kasko, Kasko, Genişletilmiş Kasko, Tam kasko olarak sınıf landırılmış ve ürün içerikleri aşağıdaki gibi tanımlanmştır.
Dar Kasko:Kasko sigortası genel şartlarında yer alan teminat guruplarından bir kısmı için teminatın verildiği üründür.
Kasko:Kasko sigortası genel şartlarında yer alan teminat guruplarının tamamı için teminatın veridiği ürüdür.
Genişletilmiş kasko:Kasko sigortası genel şartlarında yer alan teminat guruplarının tamamı ve bu genel şartlarda ek sözleşme ile teminat kapsamına dahil edileblecek risklerden bir kısmı için teminatın veridiği üründür.
Tam kasko:Kasko sigortası genel şartlarındayer alan teminat guruplarının tamamı ve bu genel şartlarda ek sözleşme ile teminat kapsamına dahil edilebilecek tüm riskler için teminatın verildiği üründür.    
Kasko çeşitleri'ni online kasko şeklinde değişik teminatlarla yaptırmak kasko listesi ve kasko fiyatları aramak için interneten faydalanabilir siniz.      
Kasko Hesaplama
Hesaplama çok önemlidir.Neden çok önemidir diye soracak olursanız sizin aracınızla alakalı teklif verilirken yapılacak olan hesaplamaya göre teklif verilir.Bu hesaplamada sizin yaşınız,mesleğiniz, ehliyetiniz,kullanım şekli,aracı kullanan kişi sayısı gibi özelliler ön plana çıkabilir.Örneğin öğretmenler, askerler, polisler gibi devlet memurları fiyatlama konusunda avantajlı- dırlar.Acentelerin tabiiki indirim hakları vardır.Acenteler indirim halklarını kullanabilir veya taksit seçenekleriyle kampanyalar oluşturabilir ve ödeme kolaylığı sağlayabilirler.Sizin için en uygun fiyatları bulabilmeniz açısından bunları takip etmeniz çok önemlidir.Yapacağnız piyasa araştırmasından sonra tercih deceğiniz sigorta acentesinin de resmi sigorta acentesi olmasına dikkat ediniz.Güvenilir insanlarla çalışın,en güvenilir ve en uzuz fiyatı belirleyin. Satınalma aşamasında yaptığınız ödemelere ilişkin makbuz alınız,çünkü kasko sigorta poliçeleri peşinatın veya ilk taksitin ödenmesi ile başlar,aksi halde poliçe teslim edilmiş olsa bile  teminat başlamaz.    

Kasko Fiyatları
Antalya'da araç sigortası yaptırmak için fiyat almak çok önemlidir.Teklif alırken kasko ürününün teminatları,ek sözleşme ile teminat kapamına dahil edilecek riskler,''İMM'' teminatı (trafik sigortası limitlerini aşan; karşı tarafın zararını karşılayan teminat limiti),hasarızlık teminatı ve muhafiyetler gibi kasko kasko fiyatlarını etkileyen
teminatları belirlemelisiniz.Çünkü sigorta şirketlerinin verdiği fiyatlar arasında ciddi farklar olabilmekte,bunun yanında acenteler de sigorta teklifinde verdiği teminatlardan dolayı  farklı fiyatlar çıkarabilmektedir.İhtiyaçlarınıza göre belirlediğiniz teminatlara göre çok sayıda acenteden teklif almalıınız.Bu şekilde fiyatları optimize edip güvendiğiniz resmi acentelerden teklif almak doğru karar vermenize yardımcı olacaktır.   
Araç Kasko
Antalya araç sigorta Size bir telefon kadar yakın,aracınızın tipini, modelini, kullanım şekli ve özelliklerini acentelere vererek istediğiniz teminatları belirterek teklif almalı, bu konuda bilgilenmelisiniz,yoksa bütçenize uygun bir fiyat almanız şansa kalır.Bu sebepten dolayı siz resmi sigorta acentelerinden çok teklif almalısınız. 
Acenteler
Kasko Antalya,İzmir;İstanbul,Ankara,Burdur,Isparta,Konya gibi Türkiye'nin tüm illerinde yaptırılması çok önemli bir sigorta çeşididir.Her ilin kendine göre trafik yoğunluğu, riskleri ve ihtiyaçları vardır.Bu ihtiyaçlar internetteki firmalar ve illerdeki sigorta acenteleri tarafından karşılanmaktadır. 
Ucuz fiyat
Ucuz kasko fiyatlarına ulaşmak için intenetten faydalanabilirsiniz. Özellikle hasarsızlık indiriminiz varsa avantajlı paketler sizi bekliyor.Ankara Sigorta Kasko da hasar sonrası onarım servisini; Anlaşmalı yetlili servis,özel servis ve anlaşmalı özel sevis seçenekleri ile alternatif tercihler sunmakta. Piyasadaki sigorta paketlerini araştırıp en doğru ve en ucuz olanı bulabilirsiniz.
Kasko Sigortası
Kasko şirketleri araç sigortası yaptırmak isteyen araç sahiplerine  ihtiyaçlara göre alternatif sigorta ürünleri geliştirmekte ve teklif alma şansı sunmaktadır.Kasko sigortası haricinde bu şirketler trafik sigortası,sağlık sigortası,dask,konut,yurt dışı seyahat sağlık sigortası gibi bir çok sigorta dalında da hizmet vermektedir.Bu sigorta dallarında Anyalya'da araç sigorta fiyatları ve teklif almak için interneti kullanabilirsiniz.antkasko.com sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun sigorta ve araç sigorta fiyatları hakkında bilgi vermektedir.
Kasko Antalya,için Burdur için ısparta için ve Türkiye'nin her ili için bu hizmet verilmektedir.antkasko.com size sigorta ve kasko konusunda bilgilendirme ve yardımcı olmaya çalışıyor.Siz de sitemizden faydalanın.
antkasko.com Antalya'da oto sigortası yaptırmak isteyip araç sigorta fiyatlarını almak isteyen insanları bilgilendirmek amacıyla Cihan ÇOLAKKOL Sigorta acenteliğinin kurduğu web sitesidir. Amacımız araç sigortaları hakkında en doğru bilgiyi vermektir. Antalya'da kasko,trafik sigortası yaptırmak isteyen insanlar kısa yoldan sitemize ulaşmakta ve Antalya araç sigorta fiyatları  hakkında bilgilenip;internet sitelerinden ve acenteleden aldığı teklifleri kıyaslayabilme imkanı bulmaktadır.
Araba Sigortası
Araç sigortası deyince genellike aklımıza kasko ve trafik sigortası gelmektedir.Oto kasko fiyatları deyince de otomobillerin araç bedelleri veya araç sigortası teklifleri gelmektedir.Sigorta sektörü özellikle son yıllarda çok değişime uğramıştır.Yeni çıkarılan yasalarla sektör sağlıklı bir yapıya kavuşmuş ve tüketicilerin hakları koruma altına alınmıştır.Sigorta fiyatları verilirken bir çok parametreye bakılmaktadır.Bu parametreler içinde kişinin yaşı,meleği, aracın modeli,kullanım şekli vb.araç bilgileri gibi bir çok bilgi bulunmaktadır. Oto kasko fiyatları konusundaki bu makale sizi doğru bilgilendirmek amacıyla yazılmıştır.

                    ANLAŞMALI 
    

    OTO                                      OTO CAM
SERVİSLERİ                            SERVİSLERİ

  


              
Kategori:Sigota
Etiketler:Antalya sigorta,Araç sigortası,Antalya kasko,trafik kazaları, kasko pirimi, muhafiyetli kasko, kasko sigortası genel şartları,
dar kasko, kasko, genişletilmiş kasko,tam kasko,kasko çeşitleri,
kasko fiyatları
araç kasko,Ankara sigorta,araç sigorta fiyatları, Antalya araç sigorta fiyatları,Antalya oto sigortası,oto kasko fiyatları,
araç sigortası Antalya,araba sigortası,kasko Antalya,Online kasko,
Antalya Kasko şirketleri,Antalya araç sigorta,


       

Yabancı Sağlık Sigortası

YABANCI SAĞLIK SİGORTASI  593 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Çeviri
Antalya Bina tamamlama sigortası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret305805