Antalya Sigorta Şirketleri Tamamlayıcı Yabancı Sağlık Trafik Sigortası Fiyatları

Tel:02423341908  GSM:05442362855

  • Anasayfa
  • https://www.facebook.com/1625521327694952

Antalya sigorta

Yabancı Sağlık Sigortası 399 TL'den başlayan fiyat

Antalya Yurt Dışı Seyahat Sigortası

Yurt dışı seyahat sağlık sigortası

Yurtdışı Seyahat sağlık sigortası:Yurtdışı seyahatlerinizde ve eğitim amaçlı Erasmus programı süresinde yurt dışında tedavi giderlerini karşılayan 30.000 Euro teminat içeren özel sağlık sigortasıdır.

Yurt dışı seyahat sağlık sigortası  Schengen Avrupa birliği ülkelerine vize alabilmek için ön şartlardan birisidir. Antalya'da yurt dışı seyahat sigortası yoğun talep görmektedir.Antalya yurtdışı seyahat sigortası yaptırırken; seyahatte başınıza gelebilecek olumsuz ihtimalleri göz önüne alarak geniş kapsamlı bir seyahat sağlık sigortası yaptırmanızı öneririz.

Eğitim amaçlı seyahat sağlık sigortası Antalya ve Türkiyenin diğer illerinde yurtdışı'na çıkmadan önce yaptırılmalıdır.Eğitim amaçlı Erasmus seyahat sağlık sigortası Eğitim veya staj süresinin tamamını kapsamaktadır.

30.000 Euro teminatlı seyahat sağlık sigortası fiyatları sigorta şirketlerine göre değişiklik göstermektedir.Seyahat sağlık sigortası teklifinizi telefon ile anında, poliçenizi de 10 dakika gibi kısa bir sürede sigorta acentemizden alabilirsiniz 

Erasmus+(Erasmus plus),Avrupa Birliği tarafından Eğitim,iş deneyimi ve siportif aktivite gibi alanlarda kişilerin kendini geliştirmeleri için hazırlanmış bir programdır.
Kapsamlı bir öğrenci değişim programı olan Erasmus, Erasmus+'nın bir parçası olup Üniversite ve yüksek lisans öğrencilerinin eğitim ve görevlilerinin eğitimlerine yurt dışındaki bir üniversitede eğitim görmeleri veya yabancı bir şirkette staj yapmalarına imkan tanır.

Erasmus Öğrenci sigortası

Yurtdışı öğrenci seyahat sağlık sigortası: 30.000 Euro temimat içerir,
-yurt dışında tedavi giderlerinizi karşılar,
-Eğitim süresini kapsayan bir sigortadır. 
-Eğitim amaçlı seyahat sağlık sigortası 1 yıllık veya eğitim süresini kapsayan daha az süreler için yapılmaktadır.

En ucuz yurt dışı seyahat sigortası Antalya fiyatları için.hemen teklif alın poliçenizi en uygun fiyata yaptırın.

Yurt dışı seyahatlerinizde acil bir sağlık problemi yada kaza yaşamanız durumunda,ayakta tedavi ve hastane tedavisi harcamalarınız Sigorta şirketi tarafından karşılanır.Bunların yanında ambulans hizmeti,daimi ikametgaha nakil,tıbbi danışmanlık gibi ihtiyacınız olacak daimi hizmetler de poliçe kapsamındadır.
  
Yurt dışı seyahat sağlık sigortası güncel fiyatları için acentemizden teklif alın.

ANTALYA,Yurtdışı seyahat sağlık sigortası,Yurtdışı seyahat sağlık sigortası Antalya,Yurtdışı seyahat sağlık sigortası fiyatları,Seyahat sağlık sigortası erasmus,en ucuz yurtdışı seyahat sağlık sigortası,Erasmus öğrencisi sağlık sigortası, Erasmus öğrencileri için seyahat sağlık sigortası,Erasmus sağlık sigortası Belçika,Erasmus sağlık sigortası Almanya, Erasmus sağlık sigortası Fransa,Erasmus sağlık sigortası Hollanda,Erasmus sağlık sigortası İtalya,Erasmus sağlık sigortası İspanya,Erasmus sağlık sigortası İngiltere, Erasmus sağlık sigortası Litvanya,Erasmus sağlık sigortası Letonya,Erasmus sağlık sigortası Macaristan,Erasmus sağlık sigortası Polonya,Erasmus sağlık sigortası Portekiz, Erasmus sağlık sigortası Romanya,Yurtdışı öğrenci seyahat sağlık sigortas,Erasmus seyahat vize sigortası,Yurtdışı eğitim sağlık sigortası Antalya,Eğitim amaçlı seyahat sağlık sigortası Antalya
 
  • Anlaşmalı anlaşmasız kuruluş yada hekim ayrıcalığı olmaksızın
 
  • ABD;Kanada,Japonya,ve Türkiye hariç tüm dünya ya da Türkiye hariç Tüm Dünya olmak üzere poliçenizi oluşturabilirsiniz.
 

Üstelik;
Nadiren yurt dışına çıkıyorsanız her seyahatinizde kısa süreli sigorta yaptırabilirsiniz,
Çok sık yurt dışına çıkıyorsanız,bir yıllık süre boyunca her seyahatinizde güvence altında olabilirsiniz,
1 Hafta 8 Gün
2 Hafta 15 Gün
1 Aylık 31 Gün
3 Aylık 92 Gün
6 Aylık 92 Gün 'lük farklı süreler için seyahat sağlık sigortası,  
1 Yıllık veya Eğitim/Staj Süresini kapsayan Erasmus yurtdışı eğitim sağlık sigortası fiyatları için hemen teklif alın.
Kategori:sigorta,
Etiktler:Seyahat sigortası,Yurt dışı seyahat sigortası,seyahat sağlık sigortası,Erasmus öğrenci sigortası,yurt dışı eğitim sağlık sigortası,yurt dışı öğrenci sigortası,vize seyahat sağlık sigortası

Antalya yurtdışı seyahat sağlık sigortası
Antalya yurt dışı seyahat Sigortası
Yabancı Sağlık Sigortası

YABANCI SAĞLIK SİGORTASI  399 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Çeviri
Antalya Bina tamamlama sigortası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam63
Toplam Ziyaret300556