Antalya Sigorta Şirketleri Tamamlayıcı Yabancı Sağlık Trafik Sigortası Fiyatları

Tel:02423341908  GSM:05442362855

  • Anasayfa
  • https://www.facebook.com/1625521327694952

Antalya sigorta

Yabancı Sağlık Sigortası 399 TL'den başlayan fiyatAntalya oturma izni danışmanlık

Oturma izni Antalya ve Türkiye'nin diğer illerinde  TC vatantaşı olmayan, Antalya ve Türkiye de  ikamet izni almak isteyen yabancılar,İkamet izni başvurularında istenecek belgeleri T.C.İçişleri BakanlığıGöç İdaresi Başkanlığı  Resmi Web sitesinden öğrenebilir
Antalya İkamet izni başvurusu yapmak için,Yabancı sağlık sigortası yaptırılması zorunlu belgelerden biridir.İkamet tezkeresi başvuru formunu doldururken yabancı sağlık sigortası poliçe no bilgisi girilmesi zorunludur.
Antalya yabancı sağlık sigortası poliçesini Cihan Çolakkol sigorta Antalya acentemizden en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.
Antalya oturma izni yabancı sağlık sigortası,Antalya Göç idaresince kabul edilen ve Acentemizde üretilen poliçelerde yabancı uyrulu özel sağlık sigortaları'na ilişkin Genelge'de belirtilen asgari teminatları kapsamaktadır ibaresi bulunmaktadır.   .

Antalya oturma izni


Antalya oturma izni    08.02.2024

Antalya oturma izni

Oturma izni Antalya ve Türkiye'nin diğer illerinde yaşama isteyen yabancı yabancı uyruklu vatandaşlara geçici olarak verilen ve süresi yasalar ile belirlenen İkamet tezkeresi'nin diğer adıdır.Otorma izni yabancı sağlık sigortası,ikamet izni tezkesi başvurusu için zorunludur.
Yabancı uyruklu sağlık sigortası Yabancılar ve uluslararası koruma kanunu ile yabancı uyruklu vatandaşların ikamet izni alması ve ikamet iznini uzatması için yabancılara özel sağlık sigortası yaptırması zorunludur.
Yabancı sağlık sigortası Antalya da ikamet izni almak isteyen yabancılar için 1 yıllık veya talebe göre 2 yıllk özel sağlık sigorta poliçesi Antalya Göç idaresine diğer belgeler ile birlikte sunulmalıdır.
Yabancı sağlık sigortası hem yatarak hem ayakta tedavi klozlarını kapsamalıdır.Göç idarelerinde sadece uygun yabancı sağlık sigortası poliçeleri kabul edilmektedir.


Antalya yabancı uyruklu sağlık sigortası fiyatları

Antalya yabancı sağlık sigortası fiyatları kişinin yaşına ve cinsiyetine göre (Erkek/Kadın) olarak farklılık göstermektedir.En uygun yabancı sağlık sigortası Antalya fiyatları için teklif isteyin.Yabancılara özel genel sağlık sigorta poliçenizi en ucuz fiyata yaptırın.

Yabancı sağlık sigortası fiyatları 

Yabancı uyruklu sağlık sigortası güncel fiyatları için acentemizden teklif alın.

 


Yabancı Sağlık Sigortası

YABANCI SAĞLIK SİGORTASI  399 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Çeviri
Antalya Bina tamamlama sigortası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam64
Toplam Ziyaret300557