Antalya sigorta ikamet izni oturma izni yabancı sağlık sigortası  
Cihan çolakkol sigorta

Tel:02423341908  GSM:05442362855
  • Anasayfa
  • https://www.facebook.com/1625521327694952

Antalya sigorta

Yabancı sağlık sigortası AntalyaAntalya oturma izni danışmanlık

Antalya yabancılar, oturma izni ,ikamet tezkeresi için TC vatantaşı olmayan; Antalya Türkiye'de  ikamet izni almak isteyen yabancılar,İkamet izni başvurularında istenecek belgeleri ANTALYA VALİLİĞİ İL GÖÇ İDARESİ MÜDÜRLÜĞÜ Resmi Web sitesinden öğrenebilir
Antalya İkamet izni başvurusu yapmak için,Yabancı sağlık sigortası yaptırılması zorunlu belgelerden biridir.İkamet tezkeresi Başvuru formunu doldururken yabancı sağlık sigortası poliçe no bilgisi girilmesi zorunludur.
Antalya yabancı sağlık sigortası poliçesini Cihan Çolakkol sigorta Antalya acentemizden en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.
Antalya oturma izni yabancı sağlık sigortası,Antalya Göç idaresince kabul edilen ve Acentemizde üretilen poliçelerde yabancı uyrulu özel sağlık sigortaları'na ilişkin Genelge'de belirtilen asgari teminatları kapsamaktadır ibaresi bulunmaktadır.   .

Antalya oturma izni

Antalya yabancı sağlık sigortası

Antalya yabancı sağlık sigortası yabancı uyruklu oturma  izni veya ikamet tezkesi başvuru için zorunludur.
Yabancı uyruklu sağlık sigortası Yabancılar ve uluslararası koruma kanunu ile yabancı uyruklu vatandaşların ikamet izni alması ve ikamet iznini uzatması için özel sağlık sigortası yaptırması zorunludur.
Yabancı sağlık sigortası Antalya da ikamet izni almak isteyen yabancılar için 1 yıllık veya talebe göre 2 yıllk özel sağlık sigorta poliçesi Antalya Göç idaresine diğer belgeler ile birlikte sunulmalıdır.
Yabancı sağlık sigortası hem yatarak hem ayakta tedavi klozlarını kapsamalıdır.Göç idarelerinde sadece uygun yabancı sağlık sigortası poliçeleri kabul edilmektedir.


Antalya yabancı uyruklu sağlık sigortası fiyatları

Antalya yabancı sağlık sigortası fiyatları kişinin yaşına ve cinsiyetine göre (Erkek/Kadın) olarak farklılık göstermektedir.En uygun yabancı sağlık sigortası Antalya fiyatları için teklif isteyin.Yabancılara özel genel sağlık sigorta poliçenizi en ucuz fiyata yaptırın.

Yabancılar için sağlık sigortası fiyatları 2022Yabancı uyruklu sağlık sigortası güncel fiyatları için acentemizden teklif alın.

Cihan Çolakkol sigorta
Yıldız Mahallesi Hamidiye Caddesi No:45/C
Muratpaşa / Antalya
Gsm:0 544 236 28 55
Tel: 0 242 334 1908 


Yabancı Sağlık Sigortası fiyatları 2022
Yabancı sağlık sigortası Antalya fiyatları için teklif isteyiniz
POLİÇELER GÖÇ İDARESİNDE GEÇERLİDİR
Antalya Bina tamamlama sigortası
Destek hattı
Çeviri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam130
Toplam Ziyaret215960